Jaka lampa do hybryd? To pytanie zadaje sobie z pewnością większość kobiet, które planują rozpocząć przygodę ze stylizacją paznokci w domowym zaciszu. Wybór nie jest prosty, bowiem na rynku dostępne są setki modeli, które różnią się od pod wieloma względami. Dowiedz się, na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając lampę do paznokci. Manicure hybrydowy jest jedną z najpopularniejszych usług w salonach kosmetycznych. Warto natomiast podkreślić, że coraz więcej osób decyduje się wykonywać stylizacje paznokci w domu – wystarczy raz zainwestować w dobrej jakości sprzęt i kosmetyki, nabrać odrobinę wprawy, a w krótkim czasie możemy zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.

Jaka lampa do hybryd będzie najlepsza?

Jaka lampa do hybryd będzie najlepsza? Przede wszystkim solidna i wysokiej jakości, jednak oprócz tego warto zwrócić uwagę na kilka parametrów – wszak od tego urządzenia oczekujemy, że zapewni nam trwałą stylizację paznokci.

Manicure hybrydowy jest jednym z najpopularniejszych rodzajów stylizacji paznokci. Co ważne, coraz więcej osób decyduje się wykonywać hybrydy samodzielnie – we własnym domu. Jest to jak najbardziej możliwe: wystarczy jedynie zainwestować w odpowiednie kosmetyki, akcesoria oraz oczywiście lampę UV lub LED, która jest niezbędna, by manicure był zachwycający, ale przede wszystkim trwały.

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że lakiery hybrydowe uzyskują trwałość i utwardzają się tylko pod wpływem działania światła. Dzięki temu pięknymi paznokciami możemy cieszyć się przez długie tygodnie – zwykle od trzech do czterech.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli lamp, nie dziwi więc, że wiele kobiet zadaje sobie pytanie „jaka lampa do hybryd będzie najlepsza”? I tu oczywiście należy w pierwszej kolejności odpowiedzieć, że urządzenie to powinno wyróżniać się długą żywotnością, optymalną mocą utwardzania i oczywiście, posiadać gwarancję. Warto inwestować w lampy renomowanych marek i kupować je w wiarygodnych, sprawdzonych i rzetelnych źródłach.

Jaką lampę do hybryd wybrać? Zwróć uwagę na te parametry

Jaką lampę do hybryd wybrać? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż na rynku dostępnych jest naprawdę wiele dobrych modeli. Warto natomiast wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę – zwłaszcza w kwestii parametrów.

Najlepiej też wybrać lampy UV/LED, gdyż wytwarzają one dwie długości fali, a to pozwala utwardzić większość produktów żelowych i hybrydowych dostępnych na rynku. Minusem lamp LED jest to, że posiadają tylko jedną długość fali, natomiast w przypadku lamp UV konieczna jest wymiana żarówek co kilka miesięcy. Lampy UV/LED zdają się być najlepszym wyborem.

Kolejną ważna kwestią jest moc lampy. Do wyboru są zwykle 24W, 36W, a także 48W. Pierwsza, o najniższej mocy, sprawdzi się na pewno w warunkach domowych, jednak pamiętajmy że potrzebować będzie więcej czasu na utwardzenie.

Te o wyższej mocy polecane są przede wszystkim do profesjonalnych salonów, gdzie urządzenia pracują właściwie bez przerwy i muszą utwardzać różnego typu produkty, zarówno żele, jak i hybrydy.

Zastanawiając się, jaka lampa do hybryd będzie najlepsza, warto zwrócić również uwagę na funkcjonalność lamp, a więc różnorodne tryby pracy, tj. m. in. automatycznie wyłączenie po upływie określonego czasu (10, 30 lub 60 sekund).

Z pewnością dodatkowym atutem lamp jest czujnik ruchu, który wykrywając dłoń w środku urządzenia, samoistnie się włącza. Bardzo ważny jest również układ żarówek wewnątrz lampy – najlepiej by były one rozmieszczone nie tylko u góry, ale również po bokach obudowy, co zapewni utwardzenie hybrydy również przy skórkach.

Na samym końcu można rozważać sam kształt i wygląd lampy. Największą popularnością cieszą się tzw. lampy-mostki oraz lampy-budki. Urządzenia występują również w wielu kolorach i fakturach – wybór odpowiedniej jest oczywiście kwestią indywidualną.

Moda na manicure hybrydowy nie słabnie – zarówno w przypadku stylizacji salonowych, jak i domowych. Jeśli natomiast chcemy zaoszczędzić nieco czasu i pieniędzy, warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt i samodzielnie zadbać o swoje paznokcie. Wybór kosmetyków, akcesoriów i lamp jest naprawdę ogromny, dlatego każdy – bez najmniejszego problemu – odnajdzie zestaw idealny dla siebie.